Dekorasyon

Halatla Yapılmış Vazolarda Çiçek Tasarımları

Halatla Yapılmış Vazolarda Çiçek Tasarımları

Vazoların farklı görünmesini istiyorsanız, size eğlenceli, zevkli ve farklı tasarım modeller yapabileceğiniz bir kaç fikir önerileri verelim. Halat, renkli ipler ve silikon yeterli. Kavanoz. vazo, kase, sepet yada farklı objeler olabilir. Evde çocuklarınız ile birlikte güzel ve eğlenceli tasarımlar yapabilirsiniz. Nasıl hayal ediyorsanız öyle tasarlayın ve size ait bir tasarım olsun. Çok ucuza muhteşem tasarımlar ve vazo da çiçek tasarımları yapabilirsiniz.

halat

Kavanoz yada şişenin kenarlarına ip sarın, sararken her kata silikon yapıştırın. Hatta bu halatları ara ara renkli ipler ile sararak ve üst üste getirerek yapıştırabilirsiniz.

Yine kalın gemici halatlarını üst üste yapıştırarak büyük gazetelik, saksılık,kalemlik, pas pas, kapıya asmak için süsler, pota kutusu,mumluk yada şişenin etrafını sararak içine çiçek tasarımı yapabilirsiniz.

Evinizin içinde monotonluktan kurtulmak için vazo düzenlemeleri yapabilirsiniz. Vazo içinde renkli taşlar , çakıl koyarak enerjik bir vazo oluşturabilirsiniz. Kavanozların içine çakıl taşları koyarak içine mumlar yerleştirin muhteşem görünecek. Faunusun içine su doldurun ve içine büyük çiçekler yerleştirin.  Kullanmadığınız su bardaklarının içine mumlar yerleştirebilirsiniz. İçine kum dolduracağınız su bardaklarına mumları yerleştirip her hangi bir yere yerleştirin ışık almayan bir köşeye istediğiniz kadar çok koyup yakın evinize ayrı bir hava katacaktır.

elisi_halat

Kanepenizin karşısına yere vazonuzu koyun ve kurumuş büyük dallar ve arasına bir kaç dal çiçek yerleştirebilirsiniz.

Vazo düzenlemelerinde renkli çakıl taşları farklı bir hava yaratacaktır. Kendi dokunuşlarınızla kendi fikirlerinizle size ait tasarımlar olsun.

DMCA.com Protection Status
Yorum yazmak için tıklayın

Yorumdan Ayrıl

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Yukarı