Dekorasyon

Bolefloor Tasarımlı Evler

Bolefloor Tasarımlı Evler

Bolefloor tasarımlı evler, bir ağacın doğal büyümesinden yola çıkarak doğal kavisli uzunlukları ile dünyanın ilk endüstriyel tasarımı ile üretilen parke döşemesidir.

Doğal kavisli ağaçlar akçaağaç, meşe, kiraz ve ceviz ağaçları zeminlerde kendi yapısından kaynaklanan kıvrımlar merdiven, balkon, iç döşeme gibi alanlarda doğallık oluşturarak döşendiği alana ayrı bir güzellik katmaktadır. 

2

 Bolefloor, optimazasyon teknolojisi ile doğal kaynaklar korunur,  doğaya geri dönüşümlü ürün bir çok yer döşemesinde tercih edildiği gibi masa ve diğer ev mobilyalarında sıkça kullanılan doğal ürünlerdendir.Doğaya geri dönüşlü döşemedir.

Her döşeme tahtası ağacın geldiği yöne göre kesilir. Hiç bir parçası ziyan edilmez. Bolefloor meşe, dişbudak, kiraz, akçaağaç, ve ceviz ağaçlarından yapılıyor.

Dal budakları spor bir hava verirken ev içi döşemesinde ferah bir hava getiriyor. Her ağacın kendine özgü bir deseni ve havası vardır.

Hiç bir ağaç modeli bir birini tutmuyor, hepsi farklı tasarım ve güzellik oluşturuyor. duvarlarda yada tavanlarda yer döşemesinde her alanda kullanılabilir.

Ağacın cinsine , uzunluğuna, kısalığına ya da rengine göre değişik olabiliyor.Bütün parçalar her şekilde kullanıldığı için ağaç israf olmuyor.

bolefloor

Ağacın büyüme evresinde izlenen eğrisel uzunluklara göre kesilen ağaç parke döşemeler evlere modern, minimalist ve spor bir hava katmaktadır.

ev tasarım

Mimarların tercihi, dekorasyon tercihleri bu yönde hayal dünyasındaki sonsuzluğun tasarımlara en üst düzeyde yansımasıdır. Dokuyu zeminde, tavanda, duvar ve hareket alanlarında kullanabilecek geniş seçenekleri vardır.

curved-bolefloor-9

Doğallığın, samimiyetin ve kişiye özgü modelleri ile eşsiz parçaları  bir biriyle benzerlik göstermemesi tercihler arasında üst sıralarda yer almaktadır. Estetik açıdan çekim gücü yaratmaktadır. Evlere ayrı bir hava ve tarz katmaktadır.

DMCA.com Protection Status
Yorum yazmak için tıklayın

Yorumdan Ayrıl

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Yukarı