Moda

Yeşil Kıyafet Renk Kombinasyonları

Yeşil kıyafet renk kombinasyonları, yalnızca kişilik özelliklerini değil aynı zamanda duygusal sağlığınızı, hislerinizi ve ruh halinizi etkileyebileceği gibi, dışarıya da ruh halinizle ilgili mesaj vermiş oluyorsunuz.

Yapılan araştırmalarda farklı renkler, farklı duyguları yansıtmaktadır, evinizin dekorasyonunda, kıyafet seçiminizde, iş yerinizde veya bir toplantıya katıldığınızda sizin kişiliğinizi yansıtmaktadır.

Yeşil Kıyafet Renk Kombinasyonları

Giysilerinizde kullanacağınız yeşil sizi çevrenize karşı olumlu, huzurlu ve mutlu olarak yansıtacaktır.

Bir rengin uyumunu yakalayabilmek için ana renk tonlarının açığına veya koyu rengine doğru giderek doğru renk uyumunu yakalayabilirsiniz.

Çoğu kıyafet renklerinin orijinal tonların açığı veya gölgesidir. Doğru renkleri seçerek iyi giyinmek başarılı bir kıyafetin anahtarıdır.

Yeşil Kıyafet Renk Kombinasyonları Yeşil Kıyafet Renk Kombinasyonları Yeşil Kıyafet Renk Kombinasyonları

Kusursuz stilin sırrı kıyafetlerinizi nasıl kombinleyeceğinizi bilmektir. Renkleri nasıl birleştireceğinizi anlamanızın en güzel yolu renk çarkına bakarak belirleyebilirsiniz.

Doğru renk kombinasyonu yapacağım diye renk eşleştirmesi kıyafetinizi bozabilir, onun için her ihtimale karşı dolabınızda bolca siyah kıyafetleriniz bulunsun.

Yeşil Kıyafet Renk Kombinasyonları Yeşil Kıyafet Renk Kombinasyonları Yeşil Kıyafet Renk Kombinasyonları

Yeşil ve yeşilin renk kombinasyonu cilt üzerinde mükemmel görünür, tonlamaları yaparken hardal, haki, koyu yeşil üzerine odaklanın, bunun yanında parlak sarı ve kırmızının koyu tonları mürdüm renkler kıyafetinizi keskinleştirecektir.

-Yeşil renk kullandığınızda altın sarısı aksesuarlar, beyaz gömlek, gri etek, sarı bir ceket veya kot ile eşleştirebilirsiniz.

Yeşil Kıyafet Renk Kombinasyonları Yeşil Kıyafet Renk Kombinasyonları Yeşil Kıyafet Renk Kombinasyonları Yeşil Kıyafet Renk Kombinasyonları Yeşil Kıyafet Renk Kombinasyonları Yeşil Kıyafet Renk Kombinasyonları Yeşil Kıyafet Renk Kombinasyonları

-Kış için kışlık haki ceket veya kaban, siyah pantolon, siyah atkı veya fular, sarı çanta ile güzel bir eşleşme yapabilirsiniz.

-Yine gri renk, nane ve zeytin arasında herhangi bir yeşil tonla güzel bir kombinasyon yapabilirsiniz.

-Yeşil ceket, pembe gömlek ve pembe çanta, kot pantolon yine pudra rengi ayakkabı kombinleri yapabilirsiniz.

Yeşil Kıyafet Renk Kombinasyonları Yeşil Kıyafet Renk Kombinasyonları Yeşil Kıyafet Renk Kombinasyonları Yeşil Kıyafet Renk Kombinasyonları Yeşil Kıyafet Renk Kombinasyonları Yeşil Kıyafet Renk Kombinasyonları

-Unutmayın güzel giyindiğinizde hem ruhunuza hemde etrafınıza olumlu düşünceler yayacaksınız.

-Doğru renkleri seçerek iyi giyinmek başarılı bir kıyafetin anahtarıdır.

 

Pembe renkli kıyafet modellerine de göz atmak isterseniz buraya tıklayın.

 

DMCA.com Protection Status
Yorum yazmak için tıklayın

Yorumdan Ayrıl

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Yukarı