Moda

Uzun Çizme Nasıl Giyilir?

Uzun Çizme Nasıl Giyilir?

Uzun çizme nasıl ve neyle giyilmesi gerekir gibi temel kuralları vardır. Doğru kıyafetle giyildiğinde çok şık ve çekici görünebilen uzun çizme, bacak boylarını ince uzun gösterir. Özellikle boyu kısa olanların boy uzatma gücü olan uzun çizmeleri gardırobunuzda bulundurmanız sizin yararınıza olacaktır. 

Uzun Çizme Nasıl Giyilir? Uzun Çizme Nasıl Giyilir?

Uzun Çizme Nasıl Giyilir İncelikleri

-Çizmeler diz üstü olduğu için kıyafetimizin odak noktası olacaktır. 

-Mini etek veya şortla ince ipekli veya dantelli gömlek ile uyumlu bir kombinasyon oluşturacaktır.

-Giydiğimiz çizmelerin dikkat çekmesini istemiyorsanız giydiğiniz elbisenizi çizme boyuna yakın giyin.

-Tayt ve dar kotunuz ile bacaklarınızı inceltip şekillendirirken aynı zamanda bacaklarınızın daha sıcak hissetmesine yardımcı olacaktır.

Uzun Çizme Nasıl Giyilir? Uzun Çizme Nasıl Giyilir? Uzun Çizme Nasıl Giyilir? Uzun Çizme Nasıl Giyilir?

-Kot pantolonunuzun düz olmasına dikkat edin, bol jeanleriniz çizmelerinizin aşağı inmesine sebep olurken çirkin bir görüntü oluşturur ve sizi bir hayli uğraştıracaktır.

-Uzun çizme seçerken mini eteğinizin siyah, gri veya kahverengi olmasına dikkat ederseniz, dikkati bacaklarınıza değil çizmelerinizin güzelliğine çekmiş olursunuz. 

Uzun Çizme Nasıl Giyilir? Uzun Çizme Nasıl Giyilir? Uzun Çizme Nasıl Giyilir? Uzun Çizme Nasıl Giyilir? Uzun Çizme Nasıl Giyilir?

-İşyerinde uzun boylu çizme giyeceksiniz etek boyuna yakın olmasına dikkat edin, profesyonel bir ofis için uygun olmayabilir. 

-Her zaman botlarınızın, kıyafetinizin odak noktası olmasına dikkat edin, heyecan verici renkleri ve süslü çizmeleri tercih edebilirsiniz. 

-Genelde kadınlar bol zincirli, stiletto, topuklu çizmeleri tercih ederken, kimi  kare desenli, kimi bayanlar da sade ve şık çizmeleri tercih edebilmektedir.

 Uzun Çizme Nasıl Giyilir? Uzun Çizme Nasıl Giyilir? Uzun Çizme Nasıl Giyilir? Uzun Çizme Nasıl Giyilir? Uzun Çizme Nasıl Giyilir? Uzun Çizme Nasıl Giyilir?

DMCA.com Protection Status
Yorum yazmak için tıklayın

Yorumdan Ayrıl

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Yukarı