Moda

Siyah Beyaz Kombinasyonları

Siyah beyaz kombinasyonları, her zaman modaya uyum sağlayan klasik siyah ve beyaz kıyafetleri uygun seçilmiş ayakkabı, çanta, takılar ve aksesuarlar ile muhteşem şıklık oluşturulabilir.

-Fiziki kusurların kolayca gizleyebileceğiniz avantajları bulunan siyah beyaz, kusurların bulunduğunu düşündüğünüz alt veya üst kısımda siyah kıyafeti tercih ederek sorunlu bölgeyi gizlemiş olursunuz.

-Kemerler, ayakkabılar, çantalar, etekler, pantolonlar, bluzlar, elbiseler ve çeşitli aksesuarlar ile iyi eşleştirerek mekan ve mevsime uygun şıklık oluşturabilirsiniz.

-Saflığı ve uyumu gösteren iki vazgeçilmez renk trendleri beyaz gömlek-siyah pantolon, siyah gömlek-beyaz pantolon eşleştirmesi veya akşam gideceğiniz mekana yüksek topuklu ayakkabı ile sizi inanılmaz gösterişli ve şık gösterecektir.

-Tasarımcılar bu yaz sezonunda pastel renkler yanında siyah-beyaz zıtlıklar yaratmayı, beyaz dikine veya yatay çizgili, asimetrik kesimleri karıştırarak farklı kombinasyonlar oluşturulabilir.

-Beyaz veya geometrik çizgili gömlekler ile birlikte pantolon, yüksek veya orta topuklu ayakkabılar ile giyildiğinde muhteşem kombinasyon oluşturulabilir.

-Beyaz ve siyah ne kadar soğuk görünse de tam tersine sıcak ve güçlü bir mizacı ifade eder, beyaz ışığı her türlü yansıtan doğal siyah görsel efektler ile eşleştiğinde görkemli ve kalıcı zarafet ortaya çıkacaktır.

-Bu iki renk klasik ve zamansız görünse de mobilyada veya modada bir araya geldiğinde çok yönlülükleri güçlü, klasik ruh halleri sayesinde grafik desenlerle birleştirildiğinde göz alıcı bir tren olacaktır.

Siyah  beyaz kombinasyonlar her zaman şık, sade, zarif ve benzersizliği ile sadeliğe odaklanmayı seçin, abartmayı ortadan kaldırarak saflığı ve uyumu yeniden düzenlemiştir.

-Hiç kuralı olmayan siyah kıyafetlerin hepsiyle eşleştirme yapılabilir, incelik, gizem ve şıklık vermek için de kullanılan siyah beyaz her zaman favori ve uyumluluğu kolaydır.

-Siyah beyaz kıyafetlerde kobalt mavisi, bordo, çingene pembesi, mavi, sarı, ve bej renkte ayakkabı, çanta ve aksesuar seçim uyumlu olacaktır.

-Uyumlu bir görüntü oluşturmak için beyaz bluz, siyah etek, siyah takılar, beyaz çanta, siyah beyaz fular görüntü kontrasını yumuşatmış olacaktır.

 

DMCA.com Protection Status
Yorum yazmak için tıklayın

Yorumdan Ayrıl

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Yukarı