Genel

Kumsal Kıyafet Modelleri

Kumsal kıyafet modelleri, plaj kıyafet ve çanta modelleri, yaşasın yaz geldi, plajlar renk renk ve cıvıl, renkli kıyafetler, pratik ve rahat çantalar, her koşulda giyilebilen ayakkabı ve aksesuarlar insanın içine ferahlık veriyor.

Kıyafetlerde 2019 yaz için pastel renkli yazlık kıyafetler, beyaz elbise ve pantolonlar, çiçek desenli ve tropik gömlekler, platform topuklar, uzun kolyeler, eşarplar, şapkalar, mayo,çantalar ve terlikler ilkbahar-yaz kumsal kıyafetlerin modelleridir.

Mayo ve plaj kıyafetleri renkli modelleri ile birlikte her yıl değişmekte, bu yıl pek çok model olmakla birlikte değişik aksesuar ile birlikte süsleyebilirsiniz. Hatta sabahtan akşama kadar sahilde kalacaksanız plaj kıyafetlerini yapacağınız etkinliklere göre kombinasyon yapabilirsiniz.

Renkli, desenli, baskılı plaj çantaları büyüklü ve küçüklü, ancak içerisine ürün koyacağınız büyüklükte, modaya uygun renk ve desenler tercih edebilirsiniz.

Çantalarınızı mayolarla birlikte eşleşmeler yapabilir, üzerine giyeceğiniz kıyafeti karışık stillerde seçebilirsiniz. Hasır çantalar vintage çekiciliğine sahip, biraz da hippi modasını andırsa da rahatlığı nedeniyle en çok tercih edilen ve sevilen modellerin başında gelmektedir.

Sepet çantaların pek çok modelleri var, turuncu, kırmızı, süslü tasarımların yanında doğallığı ile ön plana çıkmaktadır.

Çuval çantalar, nötr ve lacivert deniz ve marina modelleri ile süper kullanışlı aynı zamanda plajlara renk katmakta içerisine havlu, dergi, kitap gibi objeleri rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

-Şapkalar, yaz aylarının özellikle plaj kıyafetlerinde vazgeçilmez aksesuarlarının başında gelmektedir. Farkı yaratan şapkalardır, zarif ve sportif şapkalar hem sahile hem de şehirde giyilebilir modelleri seçebilir ve aynı zamanda eşarp ile birlikte kıyafete uygun süsleyebilirsiniz.

-Hasır modelleri hem sahilde hemde şehirde kullanabilirsiniz, küçük bedenler için özellikle pantolonlar, gündelik kıyafetler ve plaj için mükemmel bir şıklık oluşturacaktır.

-Türbanlar süper renkli baskı ve modelleri plajda takabilir aynı zamanda başınızın üzerinde farklı bağlama şekilleri ile kendi stil ve modelinizi yaratabilirsiniz.

-Gözlükler de önemli aksesuarlardan biri, önceliğiniz iyi görmek olmalı, yılın trend çerçeve renklerini moda doğrultusunda seçebilir ve görüntünüzü değiştirebilirsiniz.

-Terlik ve sandaletler yaz aylarının ve plajların vazgeçilmez ayakkabıları olmakla birlikte, modaya uygun seçim yaparken, rahat giyilmesine, renk seçeneklerine, kot pantolon ve tişörtle uyumlu olmasına dikkat ettiğinizde şıklığınızı artırabilirsiniz.

-Düz ayakkabılar, şortlar, etekler ve keten dantelli elbiseler ilkbahar-yaz sezonunda cıvıl cıvıl ve kombinasyonu kolay kıyafetlerin başında gelmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DMCA.com Protection Status
Yorum yazmak için tıklayın

Yorumdan Ayrıl

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Yukarı