Dekorasyon

Küçük Salonlar İçin Büyük Dekorasyon Önerileri

Küçük salonlara doğru dekorasyon fikirlerini uygulayarak son derece kullanışlı bir yaşam alanı meydana getirebilirsiniz.  Küçük salonlar için uygulanacak dekorasyon fikirlerinin sınırlı olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

Küçük salonlar için uygulanacak olan  büyük dekorasyon fikirleri sayesinde salonlarınızı daha geniş bir hale getirebilir ve salon konforunu sonuna kadar yaşama fırsatına sahip olabilirsiniz.

Doğru küçük salon dekorasyon uygulamaları sayesinde salonların görünümü şık bir hale gelmektedir. Küçük salon dekorasyonunda renk derinliği oldukça önemli bir yere sahiptir. Doğru mobilyalar seçmek kadar ışığı doğru bir şekilde kullanmak ve dar salonlara renk derinliği katmak oldukça doğru bir seçenek olacaktır.

Küçük Salonlar İçin Büyük Dekorasyon Önerileri 1

Küçük Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Küçük salon dekorasyonu yapmak isteyen kişiler öncelikle akıllı mobilyalar seçmeye dikkat etmelidir. Mobilya seçiminde beğenilen mobilyaları almak yeterli değildir. Bu sebeple küçük salonların tanınması ve sade bir düzen oluşturulması oldukça önemlidir.

Küçük Salonlar İçin Büyük Dekorasyon Önerileri 2

Küçük salonları dekore ederken öncelikle yalın bir düzen oluşturulmalı ve temiz bir görünüm elde edilmelidir. Küçük salonları sade, yalın ve ferah göstermenin diğer bir yolu da ışığı doğru bir şekilde kullanmaktır.

Küçük Salonlar İçin Büyük Dekorasyon Önerileri 3

Küçük salonları daha geniş gösterebilmek için salon duvarlarında açık pastel renkler kullanılmalıdır. Ayrıca küçük salonların ışığının kesilmemesi için büyük mobilyalar kullanılmamalıdır.

Küçük Salonlar İçin Büyük Dekorasyon Önerileri 4

Işığı en iyi bir şekilde kullanabilmek için salonun duvar renklerinin açık renklerde seçilmesi kadar perde renkleri de önemli bir yere sahiptir. Perde renklerinin açık tonlarda seçilmesi salonun daha geniş görünmesine imkan sunacaktır.

Küçük Salonlar İçin Büyük Dekorasyon Önerileri 5

Küçük Salonlar Dekore Edilirken Her Alan Doğru Bir Şekilde Kullanılmalıdır

Küçük salonları dekore ederken alanın doğru bir şekilde kullanılabilmesi için L koltuklar oldukça yerinde bir seçim olacaktır. L koltuk alacak olan kişiler salon ölçülerine uygun L koltuk seçimi yapmalıdır. L koltuk ölçülerinin doğru bir şekilde tespit edilmesi köşelerin iyi değerlendirmesine olanak sağlar.

Küçük Salonlar İçin Büyük Dekorasyon Önerileri 6

L koltuk almak istemeyen kişiler küçük salonlarını dekore ederken köşelere sehpa yerleştirerek alanların en iyi şekilde kullanılmasına olanak sağlar.  Küçük salonların dekore edilmesinde konsol ve TV ünitesini birlikte kullanmak yer açısından büyük kolaylık sağlayacaktır.

Küçük Salonlar İçin Büyük Dekorasyon Önerileri 7

Konsol ve Tv ünitesinin birlikte kullanıldığı mobilyaları tercih ederek yer açısından büyük bir tasarruf sağlayabilirsiniz.  Konsol ve televizyon ünitesinin üzerine yerleştireceğiniz raflar sayesinde  salonunuzu daha geniş ve şık bir hale kavuşturabilirsiniz.

Küçük Salonlar İçin Büyük Dekorasyon Önerileri 8

Dekor Hileleriyle Salonunuzu Geniş Gösterebilirsiniz

Dekorasyon hileleri sayesinde küçük salonlarınızı olduğundan daha geniş gösterebilirsiniz. Işığı yansıtabilecek tablo veya aynalar sayesinde salonunuz normale göre daha geniş ve ferah bir hale kavuşacaktır.

          

Küçük salonları doğru şekilde dekore ettiğinizde sofistik bir yaşam alanı meydana getirebilirsiniz. Sizlerde küçük salonlarını yeniden dekore etmek ve daha kullanışlı hale getirmek istiyorsanız doğru dekorasyon önerilerini tercih ederek salonunuzu kullanışlı ve konforlu bir yaşam alanı haline getirebilirsiniz.

 

Küçük Salonlar İçin Büyük Dekorasyon Önerileri 11          Küçük Salonlar İçin Büyük Dekorasyon Önerileri 12

 

Küçük Salonlar İçin Büyük Dekorasyon Önerileri 13          Küçük Salonlar İçin Büyük Dekorasyon Önerileri 14

 

Küçük Salonlar İçin Büyük Dekorasyon Önerileri 15          Küçük Salonlar İçin Büyük Dekorasyon Önerileri 16

İşte sizin için diğer dekorasyon önerilerimiz…

DMCA.com Protection Status
Yorum yazmak için tıklayın

Yorumdan Ayrıl

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Yukarı