Moda

İlkbahar ve Yaz İçin İpek Fularlar

İlkbahar ve Yaz İçin İpek Fularlar, Bahar geldi, kıyafetleriniz için en güzel aksesuarlar gardırobunuzda bulundurulması gereken en hoş aksesuarlardan biridir.

Dolabınızda bulunması gereken ve uzun yıllar farklı şekillerde kullanabilirsiniz, becerileriniz ile farklı şekillerde kıyafetleriniz ile tanımlayabilirsiniz, saçlarınıza bant yaparak takabilir, boğazınıza bağlayabilir, kıyafetinizin üzerinde şal olarak gibi farklı açılarda değerlendirebilirsiniz.

Eşarp gardırobunuzda bulunması zorunlu aksesuarlardan biridir, her hangi bir kıyafete renkli bir dokunuş yapmanız gerektiğinde hemen elinizin altında bulunan eşarp ve fularları kullanabilirsiniz, aynı zamanda çok yönlü saç bandı, şal, atkı olarak çok farklı şekilde kullanarak kendi tarz ve sitil oluşturmuş olursunuz.

 

Beyaz tişört, mavi kot pantolon veya beyaz yada mavi gömlek ile ipek eşarp fular olarak kullanabilirsiniz, farklı renk ve desenlerde farklı şekillerde bağlayarak 2018 ilkbahar ve yaz renkli trend olan yıldızı parlayacak aksesuarlardan olacaktır.

Her kadının zayıf ve beğenmediği tarafları olabilir, farklı şallarla beğenmediğiniz tarafları kapatabilirsiniz veya kıyafetiniz yeterince parlak ve dikkat çekici değildir ipek eşarp ile renk katabilirsiniz, veya eşraplardan gömlek diktirip farklı tarz ve stiller yapabilirsiniz.

Genel olarak gardırobunuzda sıkıcı kıyafetlerinizi renklendirebilirsiniz, yazlık kıyafetleriniz, trençkotlar, tişörtler, hırkalar ile parlak bir fuları kombinasyon yapabilirsiniz, aynı zamanda monotonluktan çıkarak kıyafetinize hava katabilirsiniz.

Sadece yaz aylarında değil aynı zamanda balıkçı yaka tişört üzerine eşarp takabilirsiniz yalnız nasıl takacağınız önemli dergilerden veya kadinsen.com sitemizden yardım alarak kolay bağlanma şekillerini öğrenebilirsiniz.

Kolunuza ipek mendili bilezik şeklinde bağlayarak farklı bir tasarım yapmış olursunuz, veya küçük kare bir mendili kolunuza dolayarak bilezik şeklinde takabilirsiniz.

İpek mendil, eşarp veya şalları uzun süre kullanabilirsiniz, saklama yöntemlerini öğrenerek ve kutularda muhafaza ederek zira farklı kıyafetler yanına veya çekmecelerde sürtünme nedeniyle bozulmalar olabilir, kuru temizleyicide ve arasına kağıt mendiller yerleştirerek saklayabilirsiniz, bu tür hassas aksesuarların etiketine bakarak hareket edebilirsiniz.

İpek eşarp ve şal seçiminize yardımcı olacak bilgiler.

-Eğer elle hassas yıkama öneriliyorsa çok az ılık suda sürtünme yapmadan ipek kumaşınızın tahrip olmasını önlemeye çalışın.

-Farklı şekillerde ipek eşarplar edinin, küçük boylar bileğinize ve saçınıza bant olarak takabilirsiniz.

-Kare boy eşarplar boynunuza ve omuzlarınıza sardığınızda, eğer omuzlarınız geniş veya dar ise farklı bir silüitinizi yeniden dengelemenize yardımcı olacaktır.

-Atkı olarak kullandığınızda şekillenmenize ve sizin daha güçlü görünmenize yardımcı olacaktır.

-Omuz ve basenleriniz geniş ise şalı belinize bağlayarak bir denge oluşturun.

-Kısa ve yuvarlak iseniz dikey çizgili şallar kullanın veya kıyafetinize omuzdan tutturarak aşağıya sarkmasını sağlayın, boyunuzu uzun ve sizi zayıf gösterecektir.

-Giysilerinize uygun renkli baskıları tercih edin, kıyafetin içinden herhangi bir renk seçebilirsiniz, çok karmaşık ve çok kontrast renkleri tercih etmeyin zira fazla dikkat çekeceği için altında ezilir ve silik görünürsünüz.

-İpek eşarplar her mevsimde aksesuar olarak kullanabilirsiniz, sanat eseri çizimler, ton ve renkler birer sanat eseri size tarz oluştururken havanıza hava katacak kadar etkili ve değerlidir.

 

 

 

 

 

DMCA.com Protection Status
Yorum yazmak için tıklayın

Yorumdan Ayrıl

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Yukarı