Sağlık

Göbek Yağlarından Kurtulun

Göbek Yağlarından Kurtulun

Göbek yağları nasıl yok olur
Kadın erkek herkesin bitmek bilmeyen sorunu bir türlü  kurtulunamayan göbek yağları. Göbek yağlarından kurtulmak oldukça zor ve bir türlü eritemiyorum diyorsanız yazımızı bir gözden geçirin.

Göbek  yağı ile savaşmak
Östrojen,kortizol ve de diğer tüm hormonlarla savaşmak pek kolay değildir. Bunun için daha önceden kullanmış olduğunuz bütün yöntemler işe yaramayabilir. Beslenme alışkanlıklarınızdan yaşam tarzınıza kadar çoğu şeyden ödün vermeniz gerekir.

Egzersiz yapın
Daha önceden uygulamış olduğunuz bütün egzersizleri bir kenara bırakın. Göbeğinizi yok etmek için mekik ve uyguladığınız diğer egzersizler artık sizin için yararlı olmayabilir. Karın bölgesini harekete geçiren en eski ve bilinen egzersiz Plank egzersizidir. Bunun yanında kedi duruşu diye bilinen yoga hareketlerini de gözden geçirmenizde fayda var. Yapacak olduğunuz bütün bu egzersizleri düz bir zemin de gerçekleştirin.

Göbek yağlarını gideren yiyecekler
Tekli  doymamış yağ içeren fındık,zeytinyağı ve ay çekirdeği gibi gıdaları tüketin. Bunların yanında diğer yağ yakıcı yiyecekler ise avokado, yeşil çay ve tam tahıllı gıdalardır. Bu gıdaları alışveriş listenize ekleyerek  dolabınızı size sağlık ve enerji verici yiyeceklerle doldurmuş olacaksınız. Sonuç olarak daha ince bir göbeğe sahip olacaksınız!

DMCA.com Protection Status
Yorum yazmak için tıklayın

Yorumdan Ayrıl

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Yukarı