Moda

Burçlar ve Kişiliklere Göre Parfüm Kokuları

Burçlar ve Parfüm Kokuları

Burçlar ve kişiliklere göre parfüm kokuları burçların özelliklerine göre değişmektedir ve insanların kişiliklerini yansıtırken aynı zamanda koku duyuları enerji verimlerini ve sanatsal özellikleri gibi çiçek parfüm kokusu seçimlerini de etkilemektedir.

Her burcun koku özellikleri farklılık gösterir, kimi burçlarda çiçek kokuları etkili olurken kimi burçlarda odunsu narenciye ve baharat gibi kokuların etki alanında bulunmaktadır.

İşte burçların koku özellikleri ve hoşlandıkları parfüm kokuları

-Koç burcu

Kişisel özellikleri güçlü ve lider olan koç burcu bergamot, amber, portakal çiçeği, narenciye ve baharatlı kokulardan hoşlanmaktadır.

Burçlar ve Parfüm Kokuları

-Boğa burcu

Kararlılığı ve aklı temsil eden boğa burcu, aynı zamanda somut, zarif ve inatçı bir burç olarak hoşlandığı kokular, odunsu, sandal ağacı, fesleğen, misk, sardunya gibi kışkırtıcı kokuları tercih etmektedir.

Burçlar ve Parfüm Kokuları Burçlar ve Parfüm Kokuları

-İkizler burcu

Çiçek buketleri ikizler burcu kadınının en çok hoşlandığı ve sevdiği hediyelerden biridir. Çift karakterli, güvensiz kişiliğinin dışa vurumu, gösterişli ve şaşalı parfüm şişelerinden hoşlanmaktadır. Özellikle mor parfüm şişeleri ilgi alanı içerisinde bulunmaktadır.

Burçlar ve Parfüm Kokuları Burçlar ve Parfüm Kokuları

-Yengeç burcu

Anaç ve evcimen olan yengeç burcu kararsız, duygusal anlamda  bazan dip yaparak kabuğuna çekilirken bazan da en yükseklerde ve uçlarda yaşayabilmektedir. Yengeç kadını nane, limon kokuları unutulmaz ve özel kokuları arasında yer almaktadır.

Burçlar ve Parfüm Kokuları

-Aslan burcu

Ormanların kraliçesi güçlü, vakur, eğilmez ve yenilmezdir. Aynı zamanda cesur ve kararlı olan aslan kadını, sarhoş edici ve baştan çıkarıcı kokuları tercih etmektedir.

Oryantal baharat kokuları, bergamot gibi lüks ve duygusal aslan kadınına yakışacak kokulardır.

Burçlar ve Parfüm Kokuları

-Başak burcu

Titiz, kusursuz, mükemmeliyetçi, tutkulu, saygılı, söz dinleyen, başarı için engel tanımayan başak kadını klasik ve sadelikten hoşlanmaktadır. Esans kokuları, şakayık, frezya mükemmel ve kusursuz olmak isteyen başak kadınına yakışacak kokulardır.

Burçlar ve Parfüm Kokuları Burçlar ve Parfüm Kokuları

-Terazi burcu

Terazi kadını her zaman uyumlu, dengeli, özgür, çağdaş ve bağımsız bir ruha sahiptir. Terazi kadınının ruhuna uygun kokular turunçgiller, portakal çiçeği, biberiye gibi parfüm kokularını tercih etmektedir.

Burçlar ve Parfüm Kokuları

-Akrep burcu

Dikkat çekmeyi seven, karşı konulmaz, tutkulu ve şehvetli, aurasından dolayı esrarengiz  olan akrep kadını büyüleyici kokuları sever. İris, beyaz misk, yasemin, baharat gibi karşı konulmaz kokuları arasındadır.

Burçlar ve Parfüm Kokuları Burçlar ve Parfüm Kokuları

-Yay burcu

İdealist, hoşsohbet, eğlenceli, maceracı, iyileştirici, pozitif olan yay kadını, tatlı kokuları sever. Her zaman dikkatli olan yay kadını bergamot, kiraz, vanilya ve kahve kokuları onlar için mükemmel bir parfüm seçimi oluşturmaktadır.

Burçlar ve Parfüm Kokuları

-Oğlak burcu

Oğlak kadınları kültürlü, zeki, zarif, saygılı, her şeyi başarmak isteyen ve toplumda çok beğenilen burç kadınlarından biridir. Koku seçimi yaparken kişiliğine uygun seçimi belirleyici etken olmaktadır. Şakayık, baharat ve odunsu kokular onu baştan çıkartıcı ve şık yapmaktadır.

Burçlar ve Parfüm Kokuları
Burçlar ve Parfüm Kokuları

-Kova burcu

Cömert, fedakar, özgür ve akvaryumda yaşamayı sevmeyen kova kadını, bergamot, ardıç, nane, lavanta, mandalina ve manolya gibi kova kadınının tercih ettiği bu kokular onları özgürleştirmektedir.

Burçlar ve Parfüm Kokuları Burçlar ve Parfüm Kokuları

-Balık burcu

Tutkulu baştan çıkartıcı, kaprisli, kararsız, çift karakterli, balık kadını, rüya gibi ve eğlenceli kokular tam onların kişiliğini yansıtmaktadır. Nane, mandalina, gül, tarçın ve baharat kokuları onları şımartacaktır.

Burçlar ve Parfüm Kokuları kişiliklere göre parfüm kokuları

 

 

 

 

 

DMCA.com Protection Status
Yorum yazmak için tıklayın

Yorumdan Ayrıl

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Yukarı