Moda

Beyaz Elbise Trendleri

Beyaz elbise trendleri. yaz sezonunda en çok tercih edilen renklerin başında gelen beyaz, her zaman zarif olarak kabul edilir. Klas kadınların tercihi, bronzlaşmış tende mükemmel uyum sağlar, doğal güzelliği artırır, sıcak yaz havalarında hafif, şık ve her çeşit aksesuar ile gidebilen tasarım modelleri en çok tercih edilen kıyafet renklerindendir.

Beyaz bluzlar etekler, beyaz elbiseler, beyaz pantolonlar gidilecek mekana göre kolayca eşleştirme yapılan  ve asil görüntüsü ile tarz oluşturan beyaz kıyafetler, özellikle deniz kenarında göz kamaştırıcı stil oluşturuyorlar.

Romantik bir sahil yürüyüşünde, plajda veya her hangi bir yer ve mekana göre kombinasyon oluşturacağınız kıyafetler, zerinize giydiğinizde size huzur ve mutluluk verecektir.

Kabarık etekli, danteller, işlemeli, askısız, tüllerle boncuklarla ve dantellerle süslü beyaz kıyafetler, kısa veya asimetrik kesimleri ile bele oturan elbiseler, kilolu ve ya zayıf her bedene giyilebilecek tasarım ve modelleri ile hanımların ruh hallerini düzelterek prenses edası ile mutluluk vermektedir.

Keten, pamuk veya ipek gibi doğal kumaşlardan olan kıyafetleri tercih edin, sıcak yaz havalarında sizi bunaltmaz, serin tutarak vücudunuzun hava almasını sağlayarak serinletir.

Sizi terletmeyen ve tahriş etmeyen kumaşları seçmeniz sorunsuz bir yaz geçirmenizi sağlayacaktır. Beyaz elbisenize uygun ayakkabı ve çanta tercih edin.

-Kıyafetin uzunluğu, genişliği, kumaşı, kesimi ve gideceğiniz yere mekana göre ayakkabı tercihi yapmalısınız. Resmi bir elbise giydiğinizde veya deniz kenarı gezmede giyeceğiniz ayakkabılar aynı olmamalı.

-Resmi beyaz elbise giydiğinizde önü açık parmaklı ve topuklu ayakkabı giymelisiniz.

-Gündelik giyeceğiniz elbise için sandalet, spor ayakkabı veya kovboy çizmeleri giyebilirsiniz.

-Uzun bir elbise giydiğinizde , dolgu topuklu ve bağcıklı ayakkabılar size inanılmaz muhteşem bir görünüm verecektir.

-Resmi beyaz elbiseler için beyaz, ten rengi ve gümüş rengi ayakkabı ve çanta seçimi mükemmel bir uyum sağlayacaktır.

-Yürüyüş ve sıra giyeceğiniz elbiseler için taba, kahve sandaletler giyebileceğiniz gibi bu tür elbiseler farklı renklerde ayakkabı ve çantayı da kaldırabilmektedir.

 

 

 

 

DMCA.com Protection Status
Yorum yazmak için tıklayın

Yorumdan Ayrıl

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Yukarı