Güzellik

Ameliyatsız Genital Estetik Teknolojisi Femirenew

Ameliyatsız Genital Estetik Teknolojisi Femirenew

Kadınların en büyük problemi estetik görüntüye sahip olmaktır. Zaman içinde doğum ve yaşlanma ile birlikte kadınlarda hormonal değişiklikler meydana gelmektedir. Kadın yaşam döngüsünün doğal süreçlerinde fizyolojik değişimlerle birlikte istemsiz olarak idrar kaçırma, vajinal gevşeklik, vajinal kuruluklar ve idrar kaçırma meydana gelmektedir. Vajinal estetik fotoğraflarına baktığımızda istenen görüntünün operasyon sonrasında kolaylıkla elde edildiğini görmekteyiz. Enfeksiyonlar gibi çeşitli sağlık sorunlarına da sebep olmaktadır. Bu gibi çeşitli hastalık belirtileri kadınların da yaşam kalitesini olumsuz etkilemektedir.

Aynı Anda Etkisini Gösteren Feminerew Uygulaması

Normal bir yaşam tarzı sürdürmek için estetik uygulamalarına yönelmek gerekmektedir. Femirenew estetik görüntüsünden rahatsız olan bayanlarca yapılabilir. Bayanların kendilerine olan güvenlerini tekrar kazanmalarında ve özel hayatlarını iyileştirerek eski sağlıklarına kavuşmalarında destek sağlamaktadır. Vajina estetiği yaptıranlar son derece memnun olup istedikleri görüntüyü kısa sürede elde etmişlerdir. Femirenew uygulaması kadınların sağlığıyla ilgili çeşitli sağlık sorunlarına güvenli, çabuk, etkili, minimum derecede cerrahi müdahale gerektiren çözümler sunmaktadır.

 

Kolajen Lif Üreten Feminerew Operasyonu

Hastaya zaman kaybettirmeyen uygulama ayakta tedavi, anestezi gerektirmeyen uygulama esaslıdır. Vajinal alanda cildimiz gibi esneklik ve gücü sağlayan kolajen liflerden meydana gelmektedir. Feminerew teknolojisi vajinal dokuyu ısıtarak hazır olan liflerle temasını sağlamaktadır. Yeni kolajen lif oluşumunu harekete geçirerek çığır açan CO2 teknolojisini kullanmaktadır. Lazerle vajinal beyazlatma fiyatı ise sanılanın aksine oldukça uygundur. Vajinal bölgenin tamamında kan dolaşımı normal seviyeye çıktıkça bağışıklık direnci de artmaktadır. Vajinal duvarların dayanıklılığı, esnekliği yeniden kazandırılmaktadır.

 

Feminerew Hangi Alanlarda Kullanılır?

İdrar yolu bölgesi rahatsızlıklarında Feminerew teknolojisi kullanılmaktadır. Hapşırma, öksürme, gülme, sportif faaliyetler gibi çeşitli karın kısmındaki baskıyı artıran hareketler esnasında istem dışı olarak idrar kaçırma meydana gelebilir. Bu duruma zayıflık gösteren leğen kemiği direncinde meydana gelen idrar yolu muhavemetindeki azalma da sebep olmaktadır. Genital estetiği nasıl yapılır diyenler için profesyonel kişilerce yapıldığını belirtmeliyiz. Femirenew uygulaması idrar yollarını destekleyen bölgenin hepsini tedavi ederken vajinal duvarların kalınlığını, leğen kemiği direnci artmaktadır. Stres Üriner Inkontınans belirtileri azalırken idrar tutma yetisini de geri kazandırmaktadır.

 

Cinsel Hayatı Düzenleyen Estetik Teknolojisi

Cinsel birleşme sırasında duyulan haz azalması, yaşam kalitesinin bozulmasına da sebep olmaktadır. Feminerew uygulaması ile vajinal duvarlarda bulunan kolajen yapısı form kazanmaktadır. Yeniden oluşum sağlanırken aynı zamanda vajinal algı sinirlerinde de duyarlılık artacaktır. Cinsel tatmin, vajinal sıkılığı da üst seviyelere çıkmaktadır. Feminerew uygulaması vajinal dokuyu gençleştirme, yenileme, kayganlığı sağlamaktadır. Vajinal kuruluk, tekrarlayan enfeksiyonlardan muzdarip olan bayanlar Feminerew yöntemi ile bu sorunun üstesinden gelmektedir. Femirenew nedir diyenler için ameliyatsız olarak kolay şekilde genital estetiği yapılabileceğini belirtmeliyiz. Zamanla özellikle de doğum sonrasında vajinal dokuda oluşan aşırı genişleme sonucunda gevşeklik hissi, vajinal bölge hassaslığı azalması meydana gelmektedir. Tedavi aynı zamanda bölgenin bağışıklık sistemini de güçlendirmektedir.

 

Doğum Sonrasında Yapılan Estetik Uygulamaları

Vajinanın normal değerlerde PH seviyesini doğal olarak muhafaza etmesine imkan vermektedir. Menopoza giren bayanların hormonlarında meydana gelen değişmeler vajinal dokunun incelmesine, kurulaşmasına, esnekliğin azalmasına, şişkinliğe sebep olmaktadır. Feminerew yöntemi vajinal dokuyu yenileyerek gençleştirmektedir. Genital bölge beyazlatma ameliyatı da profesyonel kişilerce, uzman işlemlerle yapılmaktadır. İç ve dış dudaklarda meydana gelen sorunlar, renk değişimleri de operasyonla kısa sürede giderilmektedir. Vajina duvarları kalınlaşarak kayganlık da yeniden kazanılmaktadır. Doğum sonrasında yapılan Feminerew uygulamaları vajinal dokuyu güçlendirerek, form kazandırmayı sağlayacaktır. Vajinal bölgeyi iyileştirerek doğum öncesindeki duruma yeniden kavuşturmaktadır.

DMCA.com Protection Status
Yorum yazmak için tıklayın

Yorumdan Ayrıl

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Yukarı