Güzellik

Yüz Kapama Tedavisi İle Kırışıklıklara Son Verin

Yüz Kapama Tedavisi İle Kırışıklıklara Son Verin 1

Yüz kapama tedavisi son zamanlarda anti-aging tedaviler arasında bulunmaktadır.

Bir çok ünlü oscar törenlerine katılmak ve genç görünmek için yüz kapama tedavisine başlayarak cildini güzelleştirmektedir.

Bir tür bardak kapama yöntemi olan çökertme çok eski mısırda kullanılmaya başlanmış. Ve günümüzde popüler bir anti-aging yüz tedavi yöntemi olarak uygulanmaktadır.

Bu uygulamada ağrıyan bölgelere ve sırta vakumlu çekme yapılırken sonuçlarından yaptıranlar memnun kalmakta, ağrı, ateşi düşürdüğü, menstrüel ağrıların hafiflediği, kas ağrılarının iyileştiği ve kabızlık gibi sorunları ortadan kaldırdığı bilinmektedir.

Özellikle sporcuların ve sanatçılar tarafından rağbet gören bu eski yöntemler tekrar günümüzde sağlık sektöründe doğal  yöntemler arasında yerini almış bulunmaktadır.

Başlarda vücudun ağrı sistemi için yapılan bu yöntem artık yüzde uygulanmaya başlandı. Uçlarında kauçuk emici ampuller veya bardakların kullanıldığı yöntemde yüz sirkülasyonu artırarak kollajen ve elastini uyararak yeni cilt dokusunun oluşumuna yardımcı olmaktadır.

Ancak tedaviye başlanıldığında 3 ay sürekli ve haftada bir kez uygulanması gerekir ki sonuçların iyi çıkabilmesi için süreklilik gerekmektedir.

Alında rahatsız edici ince çizgileri yok etmiş, kaşları yukarı kaldırmış, çene altı sarkmaları önlemiş, pembe, sıkı ve pürüzsüz genç bir cildin oluşumunu sağlamaktadır.

Bardak yöntemi beş yaş genç göstererek günümüzde yeni anti-aging yöntemi olarak ortaya çıkmaktadır. Doğal olduğu için ve yan etkileri bulunmadığından tercih edilen bir sistem olmuştur.

Ameliyatsız, narkoz almadan ve kan akmadan doğal yollarla genç bir cilde sahip olacaksınız.

Öncelikle kan dolaşımını iyileştirme olarak amaç edinilen bu yöntemde kırışıklıkların görünümünü azaltarak cilt yaşlanmasını geciktirmeye yarayan doğal yöntemlerden biridir.

Cildi gevşemeye, rahatlatmaya, yorgunluk izlerini gidermeye, kan dolaşımını arttırarak cilt hücrelerinin yenilenmesine, kollajen üretimine yardımcı olmaktadır. Ve çene altı sarkmalarını, akne izlerini, yara izlerini ve kırışıklıkları ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır.

DMCA.com Protection Status
Yorum yazmak için tıklayın

Yorumdan Ayrıl

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Yukarı