Güzellik

Vücudunuzu Vazelin ile Güzelleştirin

Vücudunuzu Vazelin ile Güzelleştirin

Vücudunuz vazelin ile güzelleşsin!

Güzelliğinizi garanti altına almak için vazelin ile uygulayacağınız ekonomik tariflerle vücudunuzun 5 farklı kısmına bakım yapabilirsiniz.

İşte vazelinin etkili bakımını vücudunuzda uygulayabileceğiniz 5 farklı bölge…

 

Tırnaklarınız için manikür

Eğer tırnaklarınızın bakımlı olmasını istiyorsanız vazelini her tırnağınıza mercimek tanesi kadar uygulayın. Bu sayede mat görünüme sahip tırnaklarınız eski parlaklığına kavuşurken tırnak etlerinizin de ihtiyacı olan nemi kazanmasına olanak sağlayacaktır.

 

Sert noktaları yumuşatıyor

Vücudunuzun sertleşmiş, çatlamış, kurumuş bölgelerine , topuklarınıza, dudaklarınıza, dirseklerinize ve dizlerinize vazelin sürerek cildinizi besleyebilir, cildinizi arzuladığınız yumuşaklığa kavuşturabilirsiniz.

 

Etkili makyaj temizleme

Koyu yapılmış göz makyajlarınızı, rımelinizin suya dayanıklı olanını dahi bu yöntemle kolayca çıkarabilirsiniz. Pamuğun üzerine sürülmüş bir miktar vazelinle göz makyajınızı rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

 

Düzgün kaşlar için

Dağınık görünümlü kaşlara sahipseniz kaşlarınızın üzerine bir miktar vazelini sürüp bir kaş fırçası ile iyice tarayın. Bu sayede kaşlarınız daha düzgün bir görünüme kavuşacaktır.

 

Çatlamış saç uçlarına

Yıpranmış saç uçlarınız için vazelin size etkili bir çözüm sunuyor. Parmak uçlarınıza alacağınız bir miktar vazelini çatlamış saç uçlarına uygularsanız saç uçlarınızın daha düzgün durduğunu ve elektriklenmeyi önlediğinizi göreceksiniz.

DMCA.com Protection Status
Yorum yazmak için tıklayın

Yorumdan Ayrıl

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Yukarı