Sağlık

Vücudunuz Alarm Veriyorsa, Detoks İhtiyacı Var Demektir

Vücudunuz Alarm Veriyorsa, Detoks İhtiyacı Var Demektir

Vücudunuz detoks ihtiyacı olup olmadığını alarm vererek vücudunuz size söyleyecektir, yorgunluk hissi, sıklıkla kabız olmanız veya hazımsızlık yaşamanız gibi sorunlarla alarm verebilir.

Detoks ile birlikte birçok sorunu düzeltmek için iyi bir başlangıç olabilir.

Vücudunuz Alarm Veriyorsa, Detoks İhtiyacı Var Demektir

 

Vücudunuzun detoks ihtiyacı olduğunu nereden anlarsınız:

1-Yorgunluk

Enerji içecekleri ile enerji düşüklüğünü ve yorgunluğu geçici olarak çözmeye çalışsanız da uzun süreli yeterli gelmeyebilir, ayrıca enerji içecekleri karaciğere ekstra bir yük getirerek sorunu daha çok şiddetlendirebilir.

Sabahları uyandığınızda halsizlik, enerji düşüklüğü yaşıyorsanız bedeninizde atıkların biriktiği için detoks ile temizlenmesi gerekir.

Yorgunluk

 

2-Kabızlık

Kabızlık, sindirim sisteminde yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunun belirtisidir, lif alımını artırmış iseniz ve bir sonuç alamıyor ve sorun düzelmiyorsa vücut temizliğine ihtiyacınız var demektir.

Kızartmalar ve sağlıksız gıda tüketilmesini hemen bırakmalısınız,

detoks birikmiş olan atıkları ve bağırsaklarınızı temizleyerek sindirim sisteminizin düzenli çalışmasını sağlar.

Kabızlık

 

3-Dikkatinizi toparlayıp odaklanamıyorsanız

Toksinlerin birikmesi sonucunda dikkat dağınıklığı yaşıyor olabilirsiniz, vücudunuz detoks yapmak için çığlık atıyor olabilir, acilen detoks ile bedeninizi temizleyerek hafızanızı ve belleğinizi güçlendirebilirsiniz.

Ağır metaller ve toksinler, besinler ve ilaç alımı ile birlikte vücudunuzda birikmiş olan kimyasallar odaklanmanıza engel olmaktadır, acilen detoks ile bedeninizi temizlemeniz gerekir.

Vücutta bulunan candida mantarı odaklanmanıza engel oluyor ve sizi zehirliyor detoks ile konsantrasyonu artırır ve zararlı bakterilerden kurtulmuş olursunuz.

Dikkatinizi toparlayıp odaklanamıyorsanız

 

4-Depresyon

Kendinizi iyi ve sağlıklı hissetmeniz tamamen beslenmeniz ile alakalıdır, ruh haliniz düşük kaliteli besinler ve yanlış beslenme ile birlikte depresif durumlar yaşıyorsunuz.

Kendinizi iyi hissetmek istiyorsanız, vücuda yerleşmiş olan toksinlerden acilen kurtulmanız gerekir. Vücudunuz negatif düşüncelere dalacak kadar çok toksin biriktirmiş, bu da sizin depresif düşüncenize ve bakış açınıza etki etmektedir, bedeninizi temizleyerek ve sağlıklı beslenerek olumlamalar yaparak depresif durumdan ve toksinlerden kurtulmuş olursunuz.

Depresyon

 

5-Kilo alıyorsanız

Eğer ideal kiloda değilseniz ve sürekli şişmanlıyorsanız, bilin ki vücudunuzda biriken toksinlerden kaynaklanmaktadır. Vücudunuz sağlıklı gıdaların ve vitaminlerin emilimini engelleyerek kilo artışına neden olmaktadır.

Vücut atıklarınızın dökülmesine detoks programı ile birlikte devam ederek ve yaşam tarzınızı sağlıklı besinler üzerine kurarak sağlıklı kilo vererek toksinlerden kurtulmuş olursunuz.

Kilo alıyorsanız

 

6-Uyku sorunu

Aşırı miktarda alınan toksinler vücuda salınan melatonin yani uyku miktarını azaltır ve sabahları yorgun, bitkin ve uykusuz olursunuz. Sürekli uyur vaziyette dolaşır işinizin ve  yaşam kalitenizin verimi düşer, oysa bu acil vücudunuzun toksinlerden temizlenmesi gerektiğinin sinyalleridir.

Detoks ile bedeninizi temizleyerek şarj etmiş ve yaşam kalitenizi yükseltmiş olursunuz.

Uyku sorunu

 

7-Cinsel performans

Vücutta tahribat yaratan depo yapmış toksinler, diğer performans gibi cinsel organlarınızı da etkilemektedir, arzularınız giderek azaldıysa ve kendinizi yaşlanmış gibi hissediyorsanız vücudunuzun acil olarak detoks ihtiyacı var demektir.

Cinsel performans

 

8-Baş ağrıları

Belirgin bir nedeni olmaksızın sürekli başınız ağrıyorsa vücudunuz size bir şeyler anlatmak istiyor demektir, baş ağrılarınız detoks programı yaparak geçip geçmediğini deneyin, zira birikmiş zehirli atıklar baş ağrısı yapar.

Baş ağrıları

 

9-Cilt sorunları

Cildinizde sürekli kızarıklık, pullanma ve başka sorunlar yaşıyorsanız cildinizin mat yeşile dönük bir renk ise bedeniniz alarm veriyor, zira fazlasıyla zehirli toksinler birikmiş  cildinizde sorun yaşıyorsunuz.

Detoks ile sorunlardan kurtularak cilt üzerindeki alerjik reaksiyonlardan kurtulmuş olursunuz.

Cilt sorunları

 

10-Sabah ağız acılığı

Sabah kalktığınızda ağzınızda akıntı salya ve acılık varsa  vücutta iltihap olasılığı ve toksinler birikmiş demektir.

Toksinleri vücuttan atmak istiyorsanız acil detoks programı yapmalı ve vücut ağrılarından kurtulmalısınız.

Sabah ağız acılığıSabah ağız acılığı

DMCA.com Protection Status
Yorum yazmak için tıklayın

Yorumdan Ayrıl

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Yukarı