Güzellik

Sağlık ve Güzellik İçin Kakao Yağı

Sağlık ve Güzellik İçin Kakao Yağı

Kakao yağı çekirdekleri çikolatanın ana maddesini oluşturmakla birlikte, hoş tadı yanında bir çok faydaları vardır. Çok zengin vitamin kaynaklarına sahip olan kakao, antioksidan özellikleri sayesinde saç, cilt için harika bir doğal üründür.

bnbh

Cilt ve her türlü saç bakımına uygun, kişisel hijyen ürünleri, her türlü cilt ürünleri ve ilaçlar için de kullanılmıştır.

-Yüz ve cilt için kakao yağı

Kakao yağı cildinizi nemlendirir, yağ asitleri açısından zengin cildinizi besler, mevsimsel hava koşulları, yaşam tarzı, hormonal dengesizlikler ve diğer olumsuz faktörler cildinizi etkileyebilir. Kakao yağı tamamen doğal, hiç bir toksik madde içermez ve kötü çevresel koşullardan cildinizi korur.

Chocolate ingredient: chopped cocoa oil close-up.

Kakao yağı çatlakları önlemek için hamile kadınlar için tavsiye edilir.

Hemen hemen tüm kakao yağı cilt bakımı için kullanılan herkes sonuçlarından memnun kalmıştır.  Kızarıklıkları rahatlatır, ciltte yara izlerini iyileşme sürecini hızlandırır.

Hassas ciltlerde hem dermatit ve egzama sorunlarını giderir, kakao yağı, antioksidan bakımından zengin oleik, palmitik ve stearik asit bulunur.

Cildinizi yumuşak, parlak ve sağlıklı olduğunu hissedeceksiniz.

2-990x4253

-Saçlar için kakao yağı

Kakao yağı hasarlı saçları güçlendirir, kuru saçları nemlendirir, parlaklık verir, saçlara hacim katar.

a8ac4c77-176c-47a6-8e11-f3fe2c018f84

-Yara İzleri için

Kakao yağı, cilt üzerinde çok etkili izleri ve çizikleri iyileştirme sürecine yardımcı olur. Antioksidanlar sayesinde ölü hücreleri yok eder, aynı zamanda kırışıklıkların görünümünü engeller. Kakao yağı düzenli kullanımı cildinizin yenilenme sürecini hızlandırır.

promo252000189

-Bağışıklık sistemini artırmak için

Son çalışmalarda bağışıklık sistemini güçlendirir, özellikle kadınlarda, vücuttaki hormon dengesini uyarabilir artrit başlangıcını önler ve yüksek kan basıncını düzenler.

beauty1

-Kozmetik kakao yağı

Kakao yağı cilt kozmetik sektöründe olumlu etkilere sahip olduğu belirlenmiştir. Bir çok kozmetik ürünlerinde kullanılan ana maddelerinden çok hoş kokulu, losyonlar,el kremi, yüz ve vücut, banyo jelleri, ruj ve aynı zamanda aromaterapide kullanılır.

diy-body-wash

-Güneşlenmek için kakao yağı

Güneşlenirken bronzlaşmak istiyorsanız kakao yağı doğru bir seçimdir. Her cilt tipleri için uygun, herkes tarafından kullanılır. E vitamini bakımından zengin olduğu için yaşlanma etkilerinden cildinizi karuyacaktır.

5-simple-steps-to-do-a-chocolate-facial-at-home

DMCA.com Protection Status
Yorum yazmak için tıklayın

Yorumdan Ayrıl

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Yukarı