Moda

Plaj Çanta Modelleri

Plaj Çanta Modelleri

Denize gittiğinizde bir çok şeye ihtiyacınız olacak. Tüm ihtiyaçlarınızın sığacağı bir plaj çantası seçmelisiniz. Eğer bir kaç saatliğine plaja gidiyorsanız, havlunuzun ve mayonuzun sığacağı küçük çanta size yetecektir. Plaj çantaları rahat kullanımlı ve kolay yıkanabilir olmalı, boya atmamalı ve çamaşır makinasın da yıkanabilir olmalı. Sırt çantası, torba çanta şeklinde bir çok modelleri vardır. Plaj çanta modelleri;

848255826_o

Tek başınıza, ailenizle, arkadaşlarınızla gidiyorsanız ihtiyaç malzemelerinizi ona göre fazla veya az olabilir. Plaj çantanızı kumlu yere gidiyorsanız, delikli kumaş olmasın ve su geçirmez çanta tercih edin, telefon, cüzdan ve gözlük kabını koyacak bölmeleri olmasına dikkat edin.

Plaja giderken en sevdiğiniz çantanızı mümkünse kullanmayın, deniz tuzu ve suyu rengini açabilir. Bol cepleri olan bir çanta da her şeyiniz yerli yerinde olacağından aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Plaj havlunuzu rulo yaparak çantanıza yerleştirirseniz daha az yer kaplamış olur.

13549   bag22 geanta-de-plaja-femei01-totalbeauty-logo-10-stylish-beach-bags-we_27re-loving-this-summer il_340x270_833962100_bbvo  beachbag-023-1    Screen Shot 2015-06-09 at 8_13_02 AM nrm_1405879757-beach-bag-lead

Böcek ve güneşten korunma ürünleri, dudak kremi, losyon, saç koruyucu, güneş gözlüğü ve suyunuzu almayı unutmayın. Gideceğiniz yere göre ihtiyaç listesi çıkartın, yemek alanı yoksa atıştırmalık aparatif, meyve ve kuru yemiş almayı unutmayın. Deniz sonrası ve duş sonrası kıyafetleriniz de çantanızda hazır bulunsun.

DMCA.com Protection Status
Yorum yazmak için tıklayın

Yorumdan Ayrıl

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Yukarı