Güzellik

Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri

Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri

Noel kutlamaları için makyaj fikirleri, güzel görüntünün birinci anahtarı sağlıklı bir cilttir, yeterli uyku taze ve genç görünüm sağlayacaktır. Yeterli uyku sonrasında cildinizi iyice temizledikten sonra nemlendirici krem uygulayın, cildinize sağlıklı ve ışıltı vermesine yardımcı olacaktır.

Giyilecek elbisenin modeli, yaşınız, kilo, tip ve yüz şeklinize uygun saç modeli ve makyaj yaptırın. Hatta noel kutlaması öncesinde makyaj denemesi yapın. Aynı zamanda size uygun makyaj olduğuna karar vermiş olursunuz. Kirpiklerinize uygun rimel seçimi yapın, kirpiklerinizi ön plana çıkartmaya yardımcı olacaktır.

Yeni yıl makyaj uygulamaları yaparken temel olarak siyah eyeliner, esmer tenliler için kahverengi, gri, koyu mavi, altın sarısı göz farlarını tercih edin. Ruj tercihinizi iyi yapmalısınız zira kırmızı dudaklar herkese yakışmayabilir. Ancak kırmızının dışında şeftali, mürdüm ve bordo tonları da tercih edebilirsiniz, makyaj saç ve kıyafet bir bütün içerisinde olmasına dikkat edin. Yanlış makyaj sizi olduğundan farklı göstereceği için görüntünüzden memnun kalmayabilirsiniz.

Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri

Yeni yıl ve parti kutlamaları için makyaj fikirleri

-Doğal makyaj yapmayı tercih eden bayanlar için tek sınırlama taze pürüzsüz, sağlıklı ve mükemmel bir cilde sahip olmaktır, hacim verici rimel, doğal allık, hafif dokuya sahip allık ve parlatıcı tamamen doğal görünüm verecek ürünlerdir.

-Doğal güzellik makyajında cilde uygun fondöten malzeme seçimi çok önemlidir. Eğer cildinizde kusurlar varsa size uygun olan malzeme kusurlarınızı kapatacak. Özellikle kremsi olanları tercih edin. Üzerine sıkılaştırılmış pudra uygulaması yapıp fondöten parlamasını ortadan kaldırarak doğal görünüm elde etmiş olursunuz. Pudra aynı zamanda makyajın dayanaklılığını artırır ve tüm gün boyunca makyajın kalıcı olmasını sağlar.

Özel günler ve yılbaşı kutlamaları için temiz ve nemlendirilmiş fırça yardımıyla pudrayı uygulayarak pürüzsüz bir görünüm elde etmiş olursunuz.

-Rimel, kalınlaştırıcı, uzunlaştırıcı ve belirginleştirici olmak üzere 3 ayrı rimel vardır. Kirpiklerinize uygun olanı uygulayın.. Örneğin kirpikleriniz seyrek ise dolgunlaştırıcı rimel, kısa ile uzunlaştırıcı rimel ve açık renk ise belirginleştirici rimel tercih edebilirsiniz. Makyaj yaparken doğru seçim çok önemlidir, rimel doğru seçtiğinizde gözleriniz ön plana çıkacaktır.

Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri

-Göz kalemi seçimi yaparken ne tür kalem kullanacağınıza karar vermelisiniz. Kalıcı olan sıvı göz kalemi sünger uçlu ve sadece üst kirpik diplerine sürülmeli. Noel ve özel kutlamalar için siyah, mavi ve gri göz kalemi tercih edebilirsiniz.

-Mavi ve yeşil gözlerde gri far, koyu yeşil gölgelendirme, gözün üst kısmına altın sarı ile doğal allık kırmızı ruj ve pudra ile kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz.

-Özel kutlamalar için fark yaratmak istiyorsanız  göz üst kısmına gümüş; göz kapağına mavi ve yeşil gölgelendirme, siyah göz kalemi; göz üzerine pullar yapıştırabilirsiniz. Gideceğiniz yere göre de ayrıca bordo veya mürdüm ruj ile mükemmel görüneceksiniz.

Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri Noel Kutlamaları İçin Makyaj Fikirleri

-Kahverengi gözlerde siyah göz kalemi ana malzeme oluyor. Kaş altına açık ton pembe, altın sarı veya gümüş rengi; göz kapağına gri, turkuaz gölgeler; pembe, mürdüm kıyafete göre kırmızı ruj, siyah eyeliner, koyu kahve maskara göz kalemi ile kalın kontür çizerek kuyruğunu yukarı doğru uzatın taze ve hoş bir görünüm elde edeceksiniz.

Noel kutlamaları için sıra dışı pullar veya göz üzerine pullar ve resim uygulamaları ayrıca gideceğiniz yere, saç modelinize ve kıyafetinize uygun tercihler yapmayı unutmayınız.

 

DMCA.com Protection Status
Yorum yazmak için tıklayın

Yorumdan Ayrıl

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Yukarı