Güzellik

Nijerya Düğün Saç Modelleri

Nijerya saç modelleri, saçlarının kıvırcık ve gür olması ekstra topuz modelleri daha kabarık ve muhteşem oluyor, düğün yaklaştığında gelin olacak bayanlar mükemmel saç modeli seçmek kesinlikle kolay değil.

Bazan gelin olacak hanımlar kararsız kaldığında strese girerek düğünün mutsuz geçmesine neden olurken, bazı gelinlerde prenses olmak isterken, bazıları da peri kızı olmak onun için muhteşem güzel görünmek ve düğünün muhteşem geçmesini ister.

Mükemmel düğün saç modelini seçmek hiç kolay değil, makyajı, düğün çiçekleri, saç aksesuarları, çiçek taçları hepsi bir bütün olarak düşünüldüğünde evlenmek hiç kolay değil.

Gelin saç modelinin örgülü, gevşek, ense topuzu veya tepe topuzu, dağınık saç modelimi olacak, aksesuarları her konuyu düğün öncesi uygulama yaparak karar verilmeli, son ana sıkıştırılan düğün eksiklikleri de beraberinde getirmektedir.

Nijerya saç modelleri ssizin hayal ettiğiniz gelin saçı modellerinden biri olabilir, sevdiğiniz bir saç stilini seçerek ve kuaförünüze göstererek hayalinizdeki saç modelini size uygulayabilir.

Düğün saç modelini seçmek, saç renginize, yüz şeklinize ve gelinlik modeline uygun bir seçim yapabilmeniz hiç kolay bir iş değildir, özellikle saç tipinizin hangi modellere uygun olacağını seçmek ve karar vermek için kuaförünüzden yardım alabilirsiniz.

Topuz modellerinde saçlarınızın yan taraflarına ışıltılı broşlar veya çiçekler takarak düğünde prenses gibi bir görünüm ile elde ederek mutlu ve huzurlu bir gelin olabilirsiniz.

Nijeryalı hanımların saçları fazlasıyla kabarık olduğu için, saçları düzleştirmek biraz zor oluyor, örgü hemen hemen her topuz modelinde kullanılırken kimi zamanda kalın dalgaları broş ile tutturularak güzel bir saç modeli ortaya çıkabilir.

Orta uzunlukta olan saçlar için çiçek taçları kullanabilir, hacimli saç telleriniz varsa bir kısmını örerek saç tacı yapabilirsiniz. Saçlarınızın bir kısmını ayırın tepede topuz yapın diğer kısmını örerek saç etrafına sardırın.

Saçlarınızı maşa ile kalın dalgalar yapın, dalgaların bir kısmını ensenin biraz yukarısında toplayın aralarda dalgalı saçları dağınık bırakın minik çiçekli aksesuarlar takarak süsleyebilirsiniz.

Vereceğimiz saç modelleri size ilham verebilir, yapılan modelleri düğün gelin başı modeli olarak uygulayabilir veya özel günleriniz için beğendiğiniz modeli uygulatarak şık olabilirsiniz, zira kadının en önemli aksesuarı saçıdır, kadınların saçları güzel ve bakımlı göründüğünde kendilerini mutlu ve huzurlu hissederler.

 

 

 

DMCA.com Protection Status
Yorum yazmak için tıklayın

Yorumdan Ayrıl

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Yukarı