Güzellik

Kilo Aldırmayan Zayıflatan Besinler

Kilo Aldırmayan Zayıflatan Besinler

Her kadın sağlıklı, zayıf ve güzel olmak ister. Hiç bir kadın isteyerek kilo almaz, muhakkak altında yatan sebepler vardır. Öğün aralarında atıştırmalık veya öğünlerinizde ana yemek yerine kullanabileceğiniz ve size kilo aldırmayacak bir çok besin maddesi bulunmaktadır. Hangi besinler zayıflatan besinler olarak biliniyor, yazımıza devam edelim.

top-10-appetite-suppressant-foods-for-weight-loss  weight-loss-pants

Kulağınıza küpe olacak ve buzdolabınızın kapağına not olarak yazıp yapıştıracağınız zayıflatan besinler:

-Fındık

Fındık kuru meyveler ile karıştırarak yenirse içinde bulunan zengin vitamin karışımı ile metabolizmanızı hızlandırarak kilo vermeye yardımcı olur.

findik2 findik-surubu-nasil-yapilir_646x340

-Ceviz

Metabolizmayı hızlandırmaya ve yağ yakmaya yardımcı olurken sizi tok tutacak ve acıktırmayacaktır. Enerji artırır meyve ve diğer kuru yemişler ile birlikte tüketebilirsiniz. Enerjinizi artırırken kilo vermenizi de sağlamış olur.

ceviz s-0fa20a637438ec06255318f7f0f5c79847fcc7c8

-Yoğurt

İnanılmaz bir besin maddesi, yararlarını saymakla bitmez, meyve ile tüketebilirsiniz, nane, maydanoz, dereotu hangi sebze ile karıştırsanız fark etmez her şey yoğurda yakışmaktadır. Yulaf ile de tüketebilirsiniz, ödemi atar, bağırsakları korur ve çalıştırarak zayıflamanıza yardımcı olur.

image  cacik_58e6a594-3ec7-4ab2-9433-b9d9c61a3904_3

-Süt

Ilık içildiğinde tok tutar, neskafe, çikolata ve kakao ile birlikte tükettiğinizde metabolizmayı çalıştırır, direncinizi artırır ve mutluluk hormonu salgılanır.

latte-vegetale cabbage-soup-diet-for-rapid-weight-loss-2

DMCA.com Protection Status
Yorum yazmak için tıklayın

Yorumdan Ayrıl

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Yukarı