Güzellik

Kendinizi Süper Model Gibi Hissetmenin Yolları

Kendinizi Süper Model Gibi Hissetmenin Yolları

Kendinizi değiştirmenin ve güzel hissetmenin bir çok yolları ve yöntemleri vardır. Bir süper model gibi görünüp, kendinizden emin ve duruşunuzla fark yaratabilirsiniz.

winter-white-target-outfit-denim-styltarz tarz4 fark

  • Stil, kendinizi en iyi şekilde göstermenizin yollarından bir tanesidir. Kıyafetlerinizin yeni olması gerekmez bir çanta ya da elbise ile fark yaratabilirsiniz. Aynaya bakarak kendi stil ve tarzınızı yaratabilirsiniz. Bir eşarp, fular, takınızla, kemerinizle veya bir ceketle fark yaratabilirsiniz.
  • Cilt, ışıltılı bir görünüm elde etmek için, duş alın vücudunuzu sabunla keseleyin, saçınıza uygun şampuan kullanın, duştan sonra saçlarınızı tarayıp örün ya da tepeye topuz yapın, yüzünüzü yıkayın ve gül suyu ile masaj yapın. Yüzünüzdeki kızarıklıkları alarak serinlik ve ferahlatarak rahatlamanızı sağlar.
  • Saç, stilinize hayat katacak tasarımlar uygulayın. Gün boyunca havada bulunan toz ve rüzgarın, güneşin etkisiyle saçlar yağlanır ve kirlenir. Saçlarınız sık yıprandığı için ucundan da olsa kestirerek bakımlı ve canlı bir görünüm elde edersiniz.
  • Kıyafetler, bir model gibi görünmenin yolculuğunda kıyafetlerimiz yer almaktadır. Küçük sırlar, küçük dokunuşlar sizi değiştirecektir. Uçuşan elbiseler, gözlük, çantanızla fark oluşturabilirsiniz. Kişisel kendi zevkinizi oluşturmanız sizin tarzınız ve farkınızı yaratır.
  • Ayakkabı, yüksek topuklu ayakkabılar sizin hanımefendi gibi yürümenizi ve duruşunuzu etkiler. Aynı zamanda dik yürümenizi ve bacak kaslarınızı geliştirir. Kendinizi uzun ve zayıf hissetmek istiyorsanız topuklu ayakkabıdan  geçmeyin.
  • Makyaj, eğer kendinizi iyi hissetmeseniz iyi görünmenin bir anlamı yoktur. Önce kendinizi iyi hissetmelisiniz. Makyajda dikkat edeceğiniz kurallardan biride yüzünüze uygun nemlendirici seçmenizdir. Gözlerinize uygun göz kalemi seçin, hafif bir gölge ve parlatıcı ruj sizin farkınızı oluşturacaktır. Eğer yüzünüzde lekeler ya da sivilceler varsa teninize uygun kapatıcı kullanın. İşte süper model gibi görünmenizin yolları ve yöntemleri bu şekilde, sizde kendinizden bir şeyler katabilirsiniz, kendi farkınızı kendiniz yaratın.
  • farksaç 588cbd4c7c0a32bfade22a8a89c918ee837a0fd246c6b620e32ad2153c61f996tarz3
DMCA.com Protection Status
Yorum yazmak için tıklayın

Yorumdan Ayrıl

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Yukarı