Moda

İlkbahar-Yaz Hit Olacak Ayakkabı Trendleri

İlkbahar-Yaz Ayakkabı Trendleri 52

Her yıl olduğu gibi bu yazda ayakkabı trendleri renga renk ve hit olacak modeller, moda şovları  ayakkabı tasarımlarını sunarken adeta şov yapıyorlardı.

Heyecanla beklenen modeller ve tasarımlar bazan sosyal trendlerle aynı çizgide bulunur, parlak yeşiller, platform topuklar, stiletto moda haftasında göz alıcı ayakkabı trendleridir.

Bilekte bağlanan ayakkabılar olağanüstü ve bu yaz çiçekli elbise desenleri ve renkleri ile uyuşarak renk kombinasyonu oluşturmaktadır.

Gizem havası yaratılan ayakkabı tasarımlarında taytlarla giyilen sandaletler, çorapla giyilen parti ayakkabıları dikkat çekmekte, platformların düz versiyonları düz topuklu platformlar süslemeli ve baskılı modelleri 2017 yılının yaz trend modellerinden.

İlkbahar-Yaz Hit Olacak Ayakkabı Trendleriİlkbahar-Yaz Hit Olacak Ayakkabı Trendleriİlkbahar-Yaz Hit Olacak Ayakkabı Trendleriİlkbahar-Yaz Hit Olacak Ayakkabı Trendleriİlkbahar-Yaz Hit Olacak Ayakkabı Trendleriİlkbahar-Yaz Hit Olacak Ayakkabı Trendleri

Oryantal tasarımlar bilekten bağcıklı, düz kalıplar ayakkabı alışılmışın dışında topuklar, beğenenlerin tercih edeceği, kimilerinin de klasik modellerin dışına çıkamayan ayakkabı severler tercih sizin.

Bu yaz ayakkabıda tezat mevsimi, şeffaf malzemeler kullanılarak üretilen modeller mini etekle giyilecek şekilde düşünülerek tasarlanmış kadının rahatlığı, zarifliği ve şıklığı ön plana çıkartılmış.

Ayakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı Trendleri

Yuvarlak topuk tasarımları şaşırtıcı, geometrik şekilli topuklarda markaların görünmesini isteyenler için üretilmiş ve tasarlanmıştır.

Bacaklarda çok güzel görünen alt ekstremitelerin en iyi bölümlerini vurgulayan ve bazı ilgi çekici dokular yaratılarak muhteşem parçalar tasarlanmış.

Ayakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı Trendleri

Ayakkabı Trendleri

Ayakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı Trendleri

2017 İlkbahar-Yaz sezonu çok renkli geçecek ve hit olacak tasarım modelleri ile ön plana çıkacak, moda severlerin kesinlikle tercih edeceği ve kaçırmayacağı tasarımlar ile bu yaz çok renkli geçecek.

Biraz tehlikeli olan topuklar ayakları incitmesin diye bağcıklı ayak bileğini saracak şekilde tasarlanmış ve ayak bilekleri tamamen ön plana çıkartarak kadının zerafetini öne çıkartacak şekilde bir yelpaze sunulmuş.

Ayakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı Trendleri Ayakkabı Trendleri Ayakkabı Trendleri Ayakkabı TrendleriAyakkabı Trendleri

Bu yaz kıyafetler çiçekli, çiçeklere uygun ayakkabı terndleri ile şık kombinasyonlar oluşturularak sokaklar renkli, dikkat çekici ve istediğiniz modelle kombinasyon oluşturmak kolay olacak gibi, tabi tercih sizin.

Ayakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı TrendleriAyakkabı Trendleri

DMCA.com Protection Status
Yorum yazmak için tıklayın

Yorumdan Ayrıl

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Yukarı