Moda

İlkbahar-Yaz Çanta Trendleri

İlkbahar-Yaz Çanta Trendleri, Kadınların en sevdiği ve vazgeçilmezi olan rengarenk, büyüklü küçüklü, klasik, süslü  değişik modelleri ve desenleri ile birlikte çanta modelleri vazgeçilmez aksesuarlardır.

Çantalar ikonik modeller, klasik, bağ bozumu renk ve desenleri, pastel renk tonları, saçaklı modeller, kutu şeklinde, mücevher kutuları tarzında modeller İlkbahar- yaz sezonu trend modelleri oluşturmaktadır.

 

Eğer sadelikten yana çanta kullanmak istiyorsanız, bu yılın çantaları hanımları fazlasıyla memnun edecektir, zira bir kaç uçuk kaçık model dışında sokaklarda renkli çanta trendleri göreceksiniz.

-Püsküllü çantalar

 

Püsküllü çantalar bu sezon altın çağını yaşamakta, kıyafetlere kovboy havası katan çuval stili çantaları çok göreceğiz, özellikle bağ bozumu renkler ön plana çıkacaktır.

-Büzgülü çantalar

Büzgülü çantalar zincir, örgü ve değişik iplerle daha şık ve mevsime uygun yaz ayları elinizden düşürmeyeceğiniz modeller arasına girmektedir.

Kese çantalar büzüldüğünde üçgen şeklini alarak süet, deri ve kumaş modelleri ile elinizden düşürmeyeceğiniz modeller arasında yer almaktadır.

-Zincirli çantalar

Zincirlerle zenginleştirilen küçük yuvarlak çantalar, deri ve sonbahar renkleri ile kıyafetinizi tamamlayacak güzel aksesuarların başında gelmektedir.

-Küçük çantalar

Küçük çantalar mücevher kutusu modellerinde kusursuz modelleri, zincir askıları ile kolye şıklığında kusursuz zarafeti andıran özellikte bu sezonun ön plana çıkan modelleri arasında yer almaktadır.

-Tasarım yan çantalar

Tasarım yan çantalar, hemen dışarıya çıkmakta acele edenlerin kolayca kullanacağı ve rahat edeceğiniz modeller arasında yer almaktadır.

-Büyük tasarım yan çantalar

Büyük tasarım çantalar çok şey taşımak isteyenlerin tercih edeceği modeller bu sezonda trend olan modeller arasında yer almaktadır.

Hem şık hem zarif görünümlü tasarım çantalar soluk pembe, sarı, toz tonları, siyah, bej, bordo, gri, kırmızı ve yeşil renk tonları İlkbahar Yaz sezonu trend modelleri oluşturmaktadır.

Kadınların çanta seçimleri gidecekleri davet ve mekanlara göre ön plana çıkarken renk ve modelleri aynı zamanda kıyafet ile uyumlu olması gerekir, zevkler detaylar farklı uygulamalar ile zenginleştirilmiş, kıyafet ve ayakkabı ile birleştirilerek mükemmel bir kombinasyon oluşturulabilir.

Bazı çantalar gündüz kullanımı daha uygundur, örneğin torba çantalar, büzgülü çantalar ve büyük tasarım çantalar gündüz kıyafetinizi tamamlarken, gece çantaları boyutları küçük mücevher çantalar, parlak zincirli, nakışlı, taşlı, tokalı çantalar elbise ve pantolon gibi kıyafetler için daha uyumlu olacaktır.

El çantaları daha kadınsı ve klasik olmakla birlikte renk ve tasarım açısından sınırlı ve daha kısıtlıdır, sırt çantaları süet, deri, kumaş sportif modelleri oluştururken yazın spor kıyafetler ve yazlık kıyafetler ile mükemmel bir kombinasyon oluşturabilirsiniz.

 

  •  

DMCA.com Protection Status
Yorum yazmak için tıklayın

Yorumdan Ayrıl

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Yukarı