Güzellik

Gözlerin Daha İri Görünmesinin Sırları

Gözlerin Daha İri Görünmesinin Sırları

Gözlerin daha küçük göründüğünü düşünüyorsanız yapacağınız küçük makyaj tüyolarıyla bu şikayetinizi giderebilir  ve böylece daha iri görünen gözlere kavuşabilirsiniz.

Gözlerinin küçük  olduğunu düşünen kadınlar gözlerini ön plana çıkaramadıklarından,göz rengini belirginleştiremediklerinden ve göz makyajını istedikleri gibi yapamadıklarından bahsetmektedirler. Bütün bu sorunların çözümü ise yazımızda vereceğimiz küçük tüyolarda saklı.

 

Gözlerinizin içine beyaz kalem sürün

İlk olarak gözlerinizin içine uygulayacağınız aydınlatıcı kalemle gözlerinizin daha büyük görünmesini sağlayabilirsiniz. Göze uygulayacağınız açık renkte bir göz kalemi ile  gözlerinizin daha büyük görünmesini ve ön plana çıkmasını gerçekleştirebilirsiniz.

Beyaz renkli bir göz kalemini göz içine uyguladığınızda gözleriniz daha iri görünecektir. Bunun yanında kirpiğinizin üzerine ve kaşlarınızın altına uygulayacağınız açık renkli bir farla daha iri bir görünüme sahip olabilirsiniz.

İşe yarayan yöntemlerden bir diğeri ise göz kapağına uygulanan açık renkli bir far ve orta koyulukta mat bir  far ile gölgelendirme yapmaktır.

 

Maskarayı tek kat uygulayın

Eyeliner ı uygulayacağınız zaman ortadan başlayarak dışa doğru çekerseniz gözleriniz daha iri görünecektir .  Tabiki kirpikler de unutulmamalı!Yoğun uygulayacağınız maskara da gözlerinizin küçük görünmesine sebep olacaktır. Bundan dolayı maskarayı tek kat uygulayıp kirpikleri kıvırmak yeterli gelecektir.

DMCA.com Protection Status
Yorum yazmak için tıklayın

Yorumdan Ayrıl

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Yukarı