Güzellik

En İyi Yüz Yağları

en iyi yüz yağları

Yüz yağları sadece kuru ciltler için kullanılmıyor  tüm cilt türleri için kullanılabilir.

Yaz için kusursuz ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak istiyorsanız ve cildinizi yenilemek nemlendirmek istiyorsanız bu yağları kullanabilirsiniz.

En İyi Yüz Yağları

 

En iyi yüz yağları:

1-Kamelya yağı

Kamelya yağı

Ciltte iltihaplanmayı yatıştırır, antioksidan özelliklerinden dolayı cildin dokusunu güçlendirir, cildi esnek ve dayanıklı hale getirir, kamelya yağı cildi nemlendirir ve makyaj altına uygulayabilirsiniz.

2-Moringa yağı

Moringa yağı

Cildi nemlendirir, parlaklık verir, içinde yüksek omega-9 yağ asitleri bulunur doğal nemlendiricidir.

3-Argan yağı

Argan yağı

Güçlü antibakteriyel özelliklere sahip, yağ salgılarının düzenlenmesiyle birlikte argan yağı cildinizi enfeksiyonlara karşı korur, yağ bezi aktivitelerini kontrol altına alınmasını sağlar.

4-Neem yağı

Neem yağı

Güçlü antiseptik etkilere sahip enfeksiyonları ve iltihapları tedavi etmek için tıpta yoğun bir şekilde kullanılır. Nemlendiricinize bir iki damla neem yağı ekleyerek kullanın.

5-Avokado yağı

Avokado yağı

Avokado yağı cildi onarmak ve günlük hasarların neden olduğu yaşlanmaya karşı mücadele eder. Cildin korunmasında etkili su bazlı serumlarda kullanmanızda inanılmaz etkileri olur.

6-Çuha çiçeği

Çuha çiçeği

Menopoz döneminde cilt değişikliklerini yatıştırır, aynı zamanda yaşlanma lekelerinin azaltılmasında etkili olmaktadır. Hormon dengeleyici özellikleri var, doktora danışarak kullanabilirsiniz.

7-Gül yağı

Gül yağı

Mucize bir cilt bakım ürünü, içerisinde A, C vitamini ile cildin onarılmasına yardımcı olurken aynı zamanda yara izlerini azaltır.

8-Tatlı badem yağı

Tatlı badem yağı

Kozmetiklerde bir bileşen olarak kullanılır, kolay emilir, cildin sağlıklı olmasını sağlayan hafif bir nemlendiricidir aynı zamanda pullanmayı önler.

9-Hindistan cevizi yağı

Hindistan cevizi yağı

Kuru cildi besler, iyi bir nemlendiricidir, hatta ideal vücut nemlendiricisidir, kuru dirseklere, çatlayan topuklarınıza ve vücudunuza masaj yapabilirsiniz.

10-Lavanta yağı

Lavanta yağı

Güçlü bir yağdır, taşıyıcı yağ ile seyreltilmelidir, sivilce ile mücadeleye yardımcı olacak antiseptik özellikleri vardır, kokusu ile rahatlatmaya teşvik eder.

DMCA.com Protection Status
Yorum yazmak için tıklayın

Yorumdan Ayrıl

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Yukarı