Moda

Uzun ve İnce Görünmek İçin Mükemmel Fikirler

Uzun ve ince görünmek için mükemmel fikirler, güzel kadınlar her zaman  zarif olmak ister,  küçük detaylar ile yola çıkarak  dolabınızda bulunan kıyafetleri çok iyi kombinasyon yaparak oluşturabilirsiniz. Dik duruşunuzu ekleyerek sizin ince görünmenize yardımcı olacak, altın kuralların temelini oluşturacaksınız.

Moda her zaman bize yardımcı olabilecek kıyafetler üreterek bazı kusurları gizlememize , az veya fazlalık olan bölümlerimizi rahatlıkla kapatacak modeller üretmişlerdir. Gardroplarda bulunan bazı parçaları iyi belirleyerek kombinasyon yaparsak,  ince ve daha uzun görünüm elde etmiş oluruz. 

Yüksek topuklu ayakkabı ile herkes uzun olabilir, bu bilinen bir şey ancak, düz ayakkabı ile de uzun ve ince  görünme yöntemleri vardır. Belinizin ince görünmesi için yapmanız gereken altın kurallar vardır, bunları uyguladığınızda zayıf ve uzun görünebilirsiniz.

Uzun boylu ve ince görünmenin sırları 

-Yüksek bel pantolon giydiğinizde düz ayakkabılar ile  bacak boyunuz uzun gösterecektir, 

eğer daha çok yüksek belli kıyafetleri  tercih ederseniz. 

-Diz altına uzanan etek boyları tercih etmeyin, bacak boyunu kısa gösterecektir. 

– Yüksek topuklu ayakkabı ile yüksek bel pantolon giymeyi tercih edin. 

-Siyah kıyafetler her zaman ince gösterir, ayrıca koyu mavi, koyu griyi, koyu yeşil, mor renklerde  uzun ve ince görünmek için tercih edeceğiniz renklerdir. 

-Daha uzun ve ince görünmek için ayakkabılarınızı, kemerinizi ve pantolonu eşleştirin, örneğin tulum giymeyi tercih edebilirsiniz. 

-Dizüstü etek giyiyorsanız, çizgilerinin yatay olmasına dikkat edin,  kısa deri ceketli kıyafetle kombinleyebilirsiniz, altına yine topukları yüksek ayakkabı giyebilirsiniz.

-Kıyafetlerinizde orta boylardan uzak durun, süper mini veya süper uzun giysileri tercih edin bacak boyun uzun daha uzun görünmesini yardımcı olacaktır.

-Kıyafete uygun ayakkabı tercih edin, yuvarlak uçlu ayakkabılar kısa gösterirken sivri uçlu olanlar daha uzun gösterecektir.

-Dikey ve koyu renk kıyafetler, dikine çizgili pantolon ve topuklu ayakkabı tercih edin, bilekten bağlı ayakkabı tercih etmeyin bacak boyunu keser ve kısa görünmenize neden olur.

-Üzerinize uymayan kıyafetleri almayın, kısa şort giydiğinizde bronzlaştırıcı krem uygulayın.

-Kazak ve ceketlerinizi belde giyin, eğer uzun kazak veya gömlek giyerseniz ön kısmını kıyafet içine yerleştirin bel bölgeniz belirgin olsun.

-Bol pantolon tercih ettiğinizde bilek boyunda ve topuklu ayakkabı ile giyin, bot ile giyecekseniz bilek boyunda tercih edin.

-Yüksek belli kalem etekler, diz üstü veya bilekte etek bacak boyunu uzun gösterecektir aynı zamanda uzun ve ince görünmek için gerekli olan bilgiyi  uygulamış olarak mutlu olacaksınız.

DMCA.com Protection Status
Yorum yazmak için tıklayın

Yorumdan Ayrıl

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Yukarı