Moda

Çiçek Desenli Kıyafet Trendleri

Çiçek desenli kıyafet trendleri, İlkbahar şimdiden kendine yakışır bir havada çiçekli kumaşlar ile dikilmiş kıyafet modelleri ile tarz oluşturmaktadır.

Çiçek açma mevsimine uygun modelleri tasarımcıların farklı yorumları yansıtması ve baharda her zaman yeni yaprak ve çiçekler ilham kaynağı olmaya devam ediyor.

Çiçek baskıları mevsimin trendi olarak en güzel kumaşlarda feminen hikayeleri olması ayrıca kumaşa bir anlam katmaktadır.

Antik çağlardan itibaren günümüze gelen büyüleyici çiçek desenleri Japon kadınlarının kimono kıyafetlerinde, Rönesans dönemi floral desenlerde, patchwork, kırkyama ve kadınlarımızın yüzyıllardır yaptığı nakışlardan ilham alınarak günümüze gelen bir kültür olmuştur.

Çiçek desenli kıyafetlere tül ve organze çiçekler ile karakterize edilen elbiseler çeşitli sanatçıların ve kraliçelerin dolaplarında bulunan güllü ve çiçekli elbiseler modacıları etkilemeye devam etmektedir.

Çiçek desenli kıyafetler kadına çekicilik, romantizm ve cazibe katarken aynı zamanda geometrik çizgiler ile birlikte şık ve çağdaş bir ruh katarken tropik çiçekler ile egzotik bir hava katmaya devam etmektedir.

İlkbahar-yaz 2019 çiçek desenli kıyafet modelleri pilili, romantik, mini, uzun, desenli, geometrik ve renkli baskılar ile bir ressamın elinden çıkmış gibi sanatsal yapıtlar gibi benzersiz ve eşsiz güzellikte çağdaş kadının ışıltısı ile birleştirerek mükemmelliyet oluşturmaktadır.

Floral çiçeklerin renkli motifleri nötr zeminlerde oluşan renk sıçramaları ile bahar modasının mutlak egemeni olan ceketler, pantolonlar, elbiseler, gömlekler, tişörtler ve aynı zamanda sportif kıyafetlerde çiçek desenler kullanılarak bahara yakışır cıvıl cıvıl bir moda trendi yaratmıştır. Ayakkabı ve çantalarda, tişörtlerde, gömlek, ayakkabı, pantolon, ceket bahar dokunuşlarını 2019 modasında fazlasıyla göreceğiz.

Çiçek desenli blazer ceket ve sade renk pantolon kombini olacağı gibi, renkli floral desenli pantolon ile sade renk gömlek tercih edilmeli ve aynı zamanda ayakkabı ve çanta seçimi ona uygun kombinasyon yapılmalıdır.

 

DMCA.com Protection Status
Yorum yazmak için tıklayın

Yorumdan Ayrıl

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Yukarı