Dekorasyon

Beyaz ve Ahşap Mutfak Dekorasyonları

Beyaz ve Ahşap Mutfak Dekorasyonları

Kendi mutfağınızda zahmetsiz ve kolay temizlik yapabileceğiniz ama aynı zamanda şık ve modern olmasını istiyorsanız beyaz lake ve ahşap mutfaklar tam size göre. Değişen zevklerinize kolayca uyum sağlayabilecek küçük dokunuşlarla anında görselliği değiştirebileceğiniz mutfaklarınız olsun istersiniz.

wintergreen-model-homesmattamy3wonderful-pictures-of-model-home-kitchens-model-home-kitchen small-white-modern-kitchenssouthernlovestudios-1281-1365x910

Bir mutfak geniş ve ferah aydınlık olmalı, hareket alanınız geniş olsun istersiniz.  Oturma odası ile birleşik veya cam sürgülü kapı ile açılıp kapanabilen eşsiz bir konumda, tavanları yüksek olmalı. Dolaplar ve bol çekmeceli, her şeyi yerleştirebileceğiniz aradığınızı elinizin altında hemen bulabileceğiniz şekilde tasarlanmış olmalı.

Mutfağın kapısı bol yeşillikli bir verandaya açılmalı. Beyaz mobilyanın yanında bol yeşillikli dekor mavi bir gökyüzü ve mavi bir halı modern mutfak ile bağlantılı olmalı.

superb-modern-kitchen-designs-insight-kitchen-island-2014-open-dining-room-with-gray-and-white-themed-cabinets-also-shelving-system-furniture modelhomed_windermere_brighton_1360x670modelhomea_colonialeestates_hickory_1360x670-jpgk-37

Beyaz mutfak dolaplarının yanında ahşap askılı raflar estetik etkisini artırırken, yanında kışlık yiyecekleri ve kavanozları saklayacağınız bir dolap yer almalı.

Muhteşem kullanışlı büyük evler için tasarlanmış mutfak modelleri. Kullanırlık açısından size fikir verecektir.

Mobilyaların ve mutfakların kiminde düz beyaz lake kullanılırken kiminde yer ve masa üstleri ahşap ile birleştirilerek tasarım oluşturulmuş.

kitchen-cabinentskitchen-cabinets-modern-white-013-a060a-gray-floor-wood-countertop-island-hoodcomfortable-modern-kitchens-syracusearchitecture-open-decorating-ideas-for-small-kitchens-house-designs-kitchen-paint-colors-how-to-remodel-tile-backsplash-home-models-world-design-kitchen-design-ideas-for-2013

Kimi yerlerde taş, kimi yerlerde parke ve beyaz karo kullanılmış, sizce hangisinin temizliği daha kolay olur. Görsellik yanında  kolay temizlik yapılması yapılan temizliklerde iz kalmaması gerekir. Ahşap ile beyaz lake ve beyaz karo kullanıldığında muhteşem mutfaklar ortaya çıkıyor. Küçük dokunuşlarla çok rahat değişiklik yapabileceğiniz görselliği kendinize göre değiştireceğiniz muhteşem tasarımlı ve keyifli, baktıkça içinizin açılacağı keyifli yemek yapıp aileniz ve dostlarınızla zaman geçirebileceğiniz güzel anlar oluşturur.

1559121582b364b64f99e17260bf7d2a641d98944e1710c32dbimage_15023white-kitchen2maxresdefault

DMCA.com Protection Status
Yorum yazmak için tıklayın

Yorumdan Ayrıl

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Yukarı